Sekcja AKADEMII DZIECI

Treningi Piłki Ręcznej Dla AKADEMII DZIECI (Roczniki 2015-2020)

    Zapraszamy wszystkich utalentowanych młodych zawodników urodzonych w latach 2015-2020 do naszej sekcji akademii dzieci w Akademii Piłki Ręcznej Świt Szaflary! Nasza Akademia oferuje profesjonalne treningi piłki ręcznej, które pomogą w rozwoju Waszych umiejętności oraz pozwolą w pełni cieszyć się grą w tę dynamiczną dyscyplinę.

Terminy treningów dla roczników 2015-2020 odbywających się dwa razy w tygodniu można sprawdzić w aktualnym grafiku, który jest dostępny na naszej stronie internetowej. Tam znajdziecie Państwo pełen harmonogram zajęć oraz informacje na temat ewentualnych zmian czy dodatkowych wydarzeń.

Podczas treningów w Akademii Piłki Ręcznej Świt Szaflary skupiamy się na wszechstronnym rozwoju umiejętności każdego zawodnika. Dbałość o technikę rzutów, umiejętności obronne, zgranie drużyny oraz elementy taktyczne to fundamenty, na których budujemy indywidualne umiejętności i zrozumienie dynamiki gry.

Akademia Piłki Ręcznej Świt Szaflary to także doskonałe środowisko do zawierania nowych przyjaźni i wspólnej pasji do sportu. Wierzymy w znaczenie pracy zespołowej oraz wspieramy każdego zawodnika w osiąganiu jego celów sportowych.

Jeśli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszej sekcji juniorów i chcesz rozwijać swoje umiejętności piłkarskie pod okiem doświadczonego trenera, serdecznie zapraszamy! Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat terminów treningów oraz procesu zapisu.

Kazimierz Dygoń

Trener

Konrad Dygoń

Trener

Andrzej Długosz

Trener

Justyna Topór

Trener

Michał Fornal

Trener

Maria Komperda

Trener

DOŁĄCZ DO NASZEJ AKADEMII!

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!

wypełnij formularz zgłoszeniowy