Sekcja chłopców Starszych

Treningi Piłki Ręcznej Dla Chłopców Starszych (Roczniki 2010-2012)

Zachęcamy wszystkich młodych chłopców urodzonych w latach 2010-2012 do dołączenia do naszej sekcji Chłopców Starszych w Akademii Piłki Ręcznej Świt Szaflary! Nasza Akademia oferuje profesjonalne treningi piłki ręcznej, które rozwijają Wasze umiejętności, wspierają rozwój sportowy i promują zespół jako podstawowy element gry.

Trenerem grupy Chłopców Starszych jest doświadczony Kazimierz Dygoń, który jest pasjonatem piłki ręcznej i ma ogromne doświadczenie w pracy z młodzieżą. Jego wiedza, zaangażowanie i pozytywne podejście do szkolenia uczynią treningi nie tylko skutecznymi, ale także przyjemnymi dla każdego uczestnika.

Terminy treningów dla roczników 2010-2012 odbywających się dwa razy w tygodniu można sprawdzić w aktualnym grafiku, który dostępny jest na naszej stronie internetowej. Tam znajdziecie Państwo pełen harmonogram zajęć oraz informacje o dodatkowych wydarzeniach czy możliwych zmianach w planie.

Podczas treningów w Akademii Piłki Ręcznej Świt Szaflary skupiamy się na wszechstronnym rozwoju umiejętności piłkarskich. Pod okiem trenera Kazimierza Dygona uczestnicy będą doskonalić technikę rzutów, zdobywać umiejętności obronne, doskonalić taktykę gry i rozwijać zdolności motoryczne.

Akademia Piłki Ręcznej Świt Szaflary to także miejsce, w którym uczymy się szanować fair play, rozwijamy ducha sportowej rywalizacji i wzajemnego wsparcia. Tworzymy atmosferę, w której każdy chłopiec może poczuć się doceniony i ważny w drużynie.

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszej sekcji Chłopców Starszych i chciałbyś rozwijać swoje umiejętności piłkarskie pod okiem doświadczonego trenera Kazimierza Dygonia, serdecznie zapraszamy! Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat terminów treningów oraz procesu zapisu.

Kazimierz Dygoń

Trener

DOŁĄCZ DO NASZEJ AKADEMII!

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!

wypełnij formularz zgłoszeniowy