Sekcja Juniorów

Treningi Piłki Ręcznej Dla Juniorów (Roczniki 2007-2009)

    Zapraszamy wszystkich utalentowanych młodych zawodników urodzonych w latach 2007-2009 do naszej sekcji juniorów w Akademii Piłki Ręcznej Świt Szaflary! Nasza Akademia oferuje profesjonalne treningi piłki ręcznej, które pomogą w rozwoju Waszych umiejętności oraz pozwolą w pełni cieszyć się grą w tę dynamiczną dyscyplinę.

Opiekunem grupy juniorów jest  trener Andrzej Długosz, który jest związany z piłką ręczną od wielu lat i posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu treningów dla młodych adeptów tej dyscypliny. Jego pasja do piłki ręcznej oraz zaangażowanie w rozwijanie talentów sprawiają, że treningi są nie tylko efektywne, ale także pełne radości z gry.

Terminy treningów dla roczników 2007-2009 odbywających się dwa razy w tygodniu można sprawdzić w aktualnym grafiku, który jest dostępny na naszej stronie internetowej. Tam znajdziecie Państwo pełen harmonogram zajęć oraz informacje na temat ewentualnych zmian czy dodatkowych wydarzeń.

 

Podczas treningów w Akademii Piłki Ręcznej Świt Szaflary skupiamy się na wszechstronnym rozwoju umiejętności każdego zawodnika. Dbałość o technikę rzutów, umiejętności obronne, zgranie drużyny oraz elementy taktyczne to fundamenty, na których budujemy indywidualne umiejętności i zrozumienie dynamiki gry.

Akademia Piłki Ręcznej Świt Szaflary to także doskonałe środowisko do zawierania nowych przyjaźni i wspólnej pasji do sportu. Wierzymy w znaczenie pracy zespołowej oraz wspieramy każdego zawodnika w osiąganiu jego celów sportowych.

Jeśli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszej sekcji juniorów i chcesz rozwijać swoje umiejętności piłkarskie pod okiem doświadczonego trenera, serdecznie zapraszamy! Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat terminów treningów oraz procesu zapisu.

Andrzej Długosz

Trener

DOŁĄCZ DO NASZEJ AKADEMII!

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!

wypełnij formularz zgłoszeniowy