Sekcja Dziewcząt Starszych

Treningi Piłki Ręcznej Dla Sekcja Dziewcząt Starszych (Roczniki 2010-2012)

Zapraszamy wszystkie młode dziewczęta urodzone w latach 2010-2012 do dołączenia do naszej sekcji Dziewcząt Starszych w Akademii Piłki Ręcznej Świt Szaflary! Nasza Akademia oferuje profesjonalne treningi piłki ręcznej, które rozwijają Wasze umiejętności, wzmacniają poczucie drużynowości i pasję do tej wspaniałej dyscypliny.

Trenerem grupy Dziewcząt Starszych jest doświadczony Konrad Dygoń, który jest oddanym miłośnikiem piłki ręcznej i posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu treningów dla młodych zawodniczek. Jego motywacja, wiedza i zaangażowanie sprawią, że treningi staną się nie tylko efektywne, ale także radosne i inspirujące.

Terminy treningów dla roczników 2010-2012 odbywających się dwa razy w tygodniu można sprawdzić w aktualnym grafiku, który dostępny jest na naszej stronie internetowej. Tam znajdziecie Państwo pełny harmonogram zajęć oraz informacje na temat ewentualnych zmian czy dodatkowych wydarzeń.

Podczas treningów w Akademii Piłki Ręcznej Świt Szaflary skupiamy się na wszechstronnym rozwoju umiejętności piłkarskich. Wspólnie z trenerem Konradem Dygoniem dbamy o technikę rzutów, poprawność obrony, rozwijamy zdolności taktyczne i motoryczne.

Akademia Piłki Ręcznej Świt Szaflary to także miejsce, w którym uczymy się szanować fair play, wspierać koleżanki z drużyny i czerpać radość z każdej chwili spędzonej na boisku. Tworzymy zgraną i przyjazną atmosferę, która sprzyja rozwojowi sportowemu i osobistemu.

Jeśli jesteś zainteresowana dołączeniem do naszej sekcji Dziewcząt Starszych i chciałabyś rozwijać swoje umiejętności piłkarskie pod okiem doświadczonego trenera Konrada Dygonia, serdecznie zapraszamy! Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat terminów treningów oraz procesu zapisu.

Konrad Dygoń

Trener

DOŁĄCZ DO NASZEJ AKADEMII!

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!

wypełnij formularz zgłoszeniowy